14.7 C
Pristina
Saturday, September 18, 2021

Buy now

spot_img

Arta Elezaj rrezikon duke hipur sipër ballkonit, për foto

Kaq shumë rrezikon Arta Elezaj kur janë në pyetje fotot.

Arta Elezaj ka marrë sërish vëmendje.

Aktorja dhe blogerja e njohur kosovare është mjaft aktive në instagram ku ndanë foto të shumta nga përditshmëria e saj.

Derisa ndodhet në pushime nuk munguan imazhet atraktive që postoi në profilin e saj meqë rast mori pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

 

Së fundmi ajo ka realizuar disa fotografi veshur me pnatollona ngjyrë pink , një body të zezë si dhe një çantë Prada që e mbante në duar.

Ajo hypi sipër në ballkon për ti realizuar disa prej këtyre pozave në të cilat u shfaq veshur krejt firmato.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,941FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles