8.1 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

Buy now

spot_img

Artani si një futbollist “profesionist”, e lë shtëpinë e BBVK-së pa një kamerë (VIDEO)

Finalistët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Artani dhe Vedati kanë luajtur me top në dhomën e gjumit të shtëpisë së “Vëllait të Madh”, derisa një incident ngjau në ato momente.

Kësisoj, përderisa kur topi ishte tek Artani, ky i fundit aksidentalisht e ka goditur një prej shumë kamerave të vendosura në dhomën e fjetjes.

E për të parë se si rrodhi e gjithë ngjarja, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img