22.7 C
Pristina
Wednesday, July 28, 2021

Buy now

spot_img

Ateron aeroplani, Biden pritet nga Thaçi, Delawie dhe Çitaku

Në këto momente në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë ka ateruar aeroplani i “Air Force Two” i cili sjellë në Kosovë, zëvendëspresidentin e SHBA-ve, Joe Biden!
Në pritje të nënpresidentit amerikan Joe Biden, prezent janë presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ambasadori i SHBA-ve, Greg Delawie, ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku si dhe fituesja e Lojërave Olimpike në xhudo, Majlinda Kelmendi.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles