-0.9 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Autobusi godet një person në Ferizaj

Një person ka pësuar lëndime trupore shkaku i goditjes nga autobusi.

Rasti ka ndodhur në Ferizaj dje rreth orës 17:30, ka bërë të ditur policia.

“Ka ndodhur një aksident trafiku ku të përfshirë ishin një autobus me ngasës mashkull kosovar dhe një këmbësor mashkull kosovar.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është dërguar në QKUK për tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img