20.1 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Automjete të FSK-së nisën drejt Mitrovicës (Video)

Në një video të siguruar nga Gazeta10, shihen disa automjete të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK) të cilët i janë drejtuar Kazermës “Minatori”, në Mitroivcë.

Gazeta10 për këtë ka provuar të marrë përgjigje edhe nga Ministria e Mbrotjes, por që të njëjtit nuk kanë qenë të çasshëm.

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme, serbët lokal të veriut të Mitrovicës kanë vendosur edhe dy barrikada të reja, njëra në Lagjen e Boshnjakëve dhe një te Kroi i Vitakut.

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img