19.3 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Buy now

spot_img

Avioni bën ulje emergjente, mbante erë kanabis

Një avion i mbushur me turistë që udhëtonte nga aeroporti i Gatuick në Britani drejt Greqisë ka bërë ulje të detyruar.

Arsyeja e uljes emergjente të avionit nuk erdhi për ndonjë defekt apo kërcnëim terrorist, por për një arsye që i ka habitur të gjithë.
Kabina e avionit mbante një erë të padurueshme kanabisi. As ajri i kondicionuar nuk bëri punë, dhe detyroi pilotët të ulin avionin.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles