25 C
Pristina
Thursday, August 11, 2022

Buy now

spot_img

Avokati i Popullit me zyre të re

E hëna e javës që po presim do e gjej institucionin e Avokatit të Popullit me zyre të re.
Këto zyre janë moderne, me ndriçim të mjaftueshëm dhe me klimatizim. Objekti përmban edhe kuzhinën e cila është parapa të përdoret nga stafi, raporton Tribuna Channel.
Në raportin e dhjetorit të vitit të kaluar nga komisioni Evropian, ky ishte edhe njëri nga rekomandimet që i pati vendosur ky komision për liberalizimin e vizave.
Afati kohor për përfundimin e punimeve në objektin e ish-bankës së Lubjanës ka qenë shumë i limituar dhe me afat të shkurtër kohor.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,430FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles