20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img

Babai i dy fëmijëve që vdiqën tragjikisht: Pse s’po protestojnë për fëmijët e mi si për Astrit Deharin?

Muhamet Mramori ka thënë se ka standarde të dyfishta për fëmijët e tij. Ai e ka marr shembull rastin e Astrit Deharit, duke thënë se për të është bërë e madhe, ndërsa për dy fëmijët e tij nuk është duke pasur asnjë vëmendje.

“Unë nuk besoj se këtyre që po protestojnë që mu ka dhimtë më shumë se mu, por nuk di qysh po lejojnë mua më shkuan dy fëmijë dhe askush nuk u interesua për ta. Askush nuk u arrestua. E kam nënshkruar peticionin drejtësi për Astrit Deharin po më vjen keq që po më duhet ta përmendi, qysh veç për përfitime të veta politike janë duke e bërë këtë. Pse po këqyr me përfitu prej një të vdekuri.
Prej meje s’ka përfitim, për këta e kanë shukat këtë punë, se duhet të japin përgjegjësi. As atyre s’iu ka dhimtë hiq, më shumë se mua”, ka thënë Mramori duke iu referuar vdekjes së Deharit.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles