-5.4 C
Pristina
Monday, January 24, 2022

Buy now

spot_img

Babai i Majlindes nuk i shikoi meçet për shkak se kishte emocione të mëdha (Video)

Festa në Kosovë, Pejë dhe posaçërisht në familjen Kelmendi filloi me të përfunduar finalja e Rios në xhudo në kategorinë deri në 52 kilogram.
E gjitha kjo pasi Majlinda Kelmendi rrëmbeu medaljen e artë dhe kështu i dha shtetit të Kosovës medaljen e parë olimpike.
Çdo gjë kanë  filloi me këngë dhe valle, ndërsa babai i Majlindës, Ismet Kelmendi, ka thënë se ai nuk ka mundur t’i përcjellë luftërat për shkak të emocioneve të mëdha që ka pasur.
https://youtu.be/UIRxbO04puY

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,131FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles