-0.9 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Babai nga Vushtrria raporton në Polici se e gjeti fëmijën e tij pa shenja jete, Policia nis hetimet

Një burrë nga Vushtrria ka raportuar në Polici se e ka gjetur fëmiun e tij-foshnje pa shenja jete në mëngjes.

Përmes raportit 24 orës, Policia ka bërë me dije se rasti po hetohet si “vdekje e dyshimtë”.

Me vendim të Prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

“VDEKJE E DYSHIMTË-Vushtrri 19.01.2023-05:45. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se fëmiu i tij- foshnje në mëngjes është vërejtur se është pa shenja jete. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në raport./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img