-0.9 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Babai që po kujdeset i vetëm për 5 fëmijët e tij dhe jeton me asistencë sociale, kërkon kulm mbi kokë

Prenk Nreca nga fshati Pjetrashan i Gjakovës ka vite që këtë shtëpi e ndan me 5 fëmijët e tij. Pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, padyshim që vështirësitë për të rritur fëmijët i vetëm kanë qenë të mëdha. Megjithatë ai thotë se ia del, pasi jetën po ua kushton atyre.

39-vjeçari jeton me asistencë sociale, ani pse shpeshherë punon dhe fëmijët i lë vetëm në shtëpi.

Gjithçka që Nreca nga Gjakova kërkon është ndërtimi i një shtëpie për 5 fëmijët e tij.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img