20.7 C
Pristina
Tuesday, August 3, 2021

Buy now

spot_img

Bajrush Xhemajli pas dy vitesh lirohet nga burgu

Ish-kryetari i Komunës së Ferizajt, Bajrush Xhemajli, është liruar sot nga burgu, pasi ka kryer dënimin dyvjeçar që i ishte caktuar nga gjykata, shkruan lajmi.net.
Xhemajli ishte dërguar në burg për aksidentin që e kishte shkaktuar në dalje të Prishtinës më 2009, ku si pasojë kishte vdekur i riu Labinot Rrustemi dhe ishin lënduar disa të tjerë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,882FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles