26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Balotelli tallet me Interin, shikoni çfarë ka bërë para derbit “Della Madonnina” (Foto)

Mario Balotelli mezi po e pret derbin “Della Madonnina”

Sulmuesi që ka shijuar këtë derbi edhe në fanellën e Interit edhe të Milanit, Mario Balotelli, e ka bërë të qartë se të dielën mbrëma do ta mbështesë Milanin. Këtë e vërtetoi vetë lojtari, i cili ka publikuar një fotografi tejet interesante ku ka shkruar: “Shumë shpejt dita e derbit”.
Milan dhe Inter përballen të dielën duke filluar nga ora 20:45. /Express/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles