21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img

Barcelona-Atletico Madrid në gjysmëfinale të Copa del Rey

Sot në ora 13:00 është hedhur shorti për gjysmëfinalet e ‘Copa del Rey.

Barcelona, Atletico Madrid, Celta Vigo dhe Alaves janë gjysmëfinalistët e kësaj gare.

Pas shortit, Barça do të takohet me Atletico Madridin ndërsa Celta Vigo me Alavesin.

Kujtojmë se Barcelona eliminoi Sociedadin derisa Atletico skuadrën e Eibar, befasia ishte eliminimi i Real Madridit nga Celta Vigos.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles