26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Barcelona – Real Madrid, befasojnë bastoret (Foto)

Barcelona është favorit absolut në ndeshjen ndaj Real Madridit sipas bastoreve

Barcelona dhe Real Madrid do të përballen të shtunën në Camp Nou, shkruan gazeta Express.
Edhe pse Los Blancos kanë gjashtë pikë më shumë sesa kampioni i Spanjës, bastoret për këtë takim favorizojnë Lionel Messin me shokë.
Fitorja e Barcelonës ka koeficientin 1.85, derisa fitorja e Real Madridit ka kuotën 3.75 euro. Kurse, barazimi në këtë takim ka koeficientin 3.80.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles