30.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Barcelona transferon Gameiron për 40 milionë euro

Kevin Gameiro do të jetë blerja më e re e Barcelonës

Barcelona dhe Sevilla kanë arritur marrëveshje për transferimin e sulmuesit francez, Gevin Gameiro, shkruan Sport.
Marrëveshja është arritur këtë pasdite, ndërsa lojtari nuk ka luajtur në ndeshjen e sotme miqësore të Sevillës.
Kujtojmë se Gameiro Barcelonës do t’i kushtojë 40 milionë euro, pasi do të paguaj klauzolën e sulmuesit francez. /prishtinapress.eu/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,361FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles