17.6 C
Pristina
Thursday, June 1, 2023

Buy now

spot_img

Bayerni luan për të mbajtur primatin, Schalke për mbijetesë, formacionet

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshejs mes Bayernit dhe Schalkes, e vlefshme për javën e 32-të në Bundesligë.

Bavarezët kërkojnë fitore për të mbajtur pozitën e parë në tabelë, teksa momentalisht kanë një pikë më shumë se Dortmundi.

Në anën tjetër, Schalke gjendet e 15-ta me 30 pikë, dy më shumë se zona e rrezikshme. 

Formacionet zyrtare:

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img