18.7 C
Pristina
Friday, September 24, 2021

Buy now

spot_img

Befason Ronaldo, ja çfarë thotë për krahasimin me Messin dhe djalin e tij

Cristiano Ronaldo ka thënë se nuk ekziston asnjë luft në mes tij dhe Leo Messit

Ylli i Real Madridit, Cristiano Roaldo insiston se nuk ka asnjë luftë me Leo Messin dhe thotë se ata nuk mund të krahasohen.

Ai po ashtu thotë se njerëzit tashmë kanë filluar të krahasojnë edhe fëmijët e tyre dhe kjo është absurde.

“Për mua, lufta Ronaldo-Messi nuk ekziston. Nuk mund të krahasoni lojtarët. Cristiano është Cristiano dhe Messi është Messi. Njerëzit kanë filluar të krahasojnë edhe fëmijët tanë, si ata rriten, çfarë bëjnë në shkollë, madje edhe se kush është më i shpejti. Kjo është absurde”, ka thënë Ronaldo.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,954FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles