20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img

Bes Kallaku ironizon Ermal Mamaqin, ky i fundit i përgjigjet: ‘Mos bëj sikur ke fjetur ke dhoma e mbretit’

Aktori i humorit Bes Kallaku ka ironizuar mikun e tij Ermal Mamaqi në një postim në Instagram lidhur me faktin se ky i fundit, i ftuar tek Arian Çani mbrëmjen e kaluar, tregoi për “vuajtjet” e tij në të shkuarën.
Duke bërë “screenshot” lajmet për Ermalin, Besi ka shkruar: “Të dashur miq, me gjithë këto vuajtje, Facebook-u ka vendosur që për Ermal Mamaqin të dhurojë një like =1 euro, 1 koment=2 euro, 1 share = 3 euro. Vetëm nëse nuk ke zemër nuk i jep “like” Ermalit.
Por nuk ka vonuar as përgjigjja e këtij të fundit, duke thënë: “Ti mos bëj sikur ke fjet ke dhoma mbretit”. Ndërkohë që Besi ia ka kthyer: “Po unë që kam fjet me Ijen (gjyshja e tij) deri 23 vjeç dhe më ka rënë Ija përsipër 2 herë në natë prej divanit si koda Bubqit…”.
Komentet mes të dyve kanë shkaktuar shumë të qeshura edhe te ndjekësit e tyre.

Image

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles