27.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Beyonce dhe vajza e saj të veshura njësoj teksa shijojnë pushime në Paris (Foto)

Beyonce aktualisht është në formë për ‘World Tour’ por në të njëjtën kohë ka dyfishuar pushimet e saj familjare.
Këngëtarja 34 vjeçare ka publikuar lidhjen e saj tejet të fortë me vajzën ‘Blue Ivy’ dhe bashkëshortin Jay Z përderisa gjenden në Paris e Itali, transmeton Indeksonline.
Beyonce ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet për tradhti apo ndarje të mundshme në mes dyshes pas gjithë thashethemeve që i janë krijuar. Ndërsa të veshura njësoj, firmato dhe me shumë stil janë parë të dyja “vajzat” e reperit Jay Z.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,360FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles