0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

Biden porositi dy hamburgera në një restorant, punëtorja që pranoi thirrjen mbeti pa fjalë

Punëtoria e restorantit të mirënjohur Goustburger në Uashington, D.C., Brittany Spade, nuk duhej të ishte në punë gjatë ditës së marte.

Por, pronari i Ghostburger, Josh Phillips i kërkoi Spadyt të vinte në punë në mënyrë që ajo të ndihmonte kolegët e saj të përballonin bujën që do të lindte për shkak të ardhjes së një të ftuari të famshëm.

Bashkëpronari i Ghostburger i tha Washington Post të mërkurën se gjithçka ishte planifikuar në mënyrë që Spady të merrte urdhrin nga presidenti amerikan Joe Biden.

Përkatësisht, Shtëpia e Bardhë u pajtua për këtë sipërmarrje me Phillips dhe gruan e tij, Kellyn.

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img