11.3 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Biden rrëshqet dhe rrëzohet në dysheme, shpëton pa lëndime

Presidenti amerikan, Joe Biden ka rrëshqitur dhe është rrëzuar në dysheme gjatë një ceremonie diplomimi të Forcave Ajrore Amerikane.

Ai po ndante medaljet për të diplomuarit e rinj, kur papritmas ka nisur të lëviz dhe është rrëzuar në tokë.

Sipas mediave të huaja, Biden nuk ka pësuar lëndime që do ta rrezikonin shëndetin e tij.

Video më poshtë:

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img