25 C
Pristina
Thursday, August 11, 2022

Buy now

spot_img

Blero po xhiron klipin e ri, dedikim për Afronën? (Foto)

Këngëtari Blero Muharremi është në xhirime të klipit të ri të tij.

Ai ka përjetuar ngjarje jo të mira në jetën e tij private së fundmi.

blero 2

Blero flitet se është ndarë nga Afrona dhe të gjitha indikacionet e tregojnë këtë, ndonëse vet këngëtari ka heshtur.
Por, ai duket se do të flasë me anë të këngës, shkruan Telegrafi.
Blero po realizon një baladë që besohet se do të jetë dedikim për Afronën, por mbetet të shihet se çka do të thotë këngëtari, kur të pyetet pas lansimit të këtij projekti.

blero 1

Blero gjithmonë ka mohuar përfshirjen e jetës private edhe pse nga aeroplani vërehet se ai gjithmonë dikujt ia dedikon një gjë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,430FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles