33.7 C
Pristina
Thursday, August 18, 2022

Buy now

spot_img

Blero thotë ‘as njet se kom’ (FOTO)

Këngëtari Blero Muharremi të cilit nuk i mjaftoj përfolja e ndarjes së tij me një të fejuar, më pas nga bashkëshortja e tij Teuta Krasniqi, por këtë avaz e vazhdojë edhe me ndarje nga e dashura Afrona.
Ditë më parë ishte vërejtur se Afrona nuk po shoqërohej më nga Blero, por këto dyshime u vënë në pah edhe më shumë pas fshirjes së fotografive nga ana e saj dhe publikimi i një thënie në gjuhën angleze nga Afrona.
Ndërsa Blero si me ironi, ka publikuar një fotografi në të cilën vë në pah një ‘kurdel’ e që në shumë raste vendoset për martesë, duke theksuar se “as njet se kom” që do të thotë se nuk ka në plan të martohet.

Image

 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,440FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles