22.7 C
Pristina
Wednesday, July 28, 2021

Buy now

spot_img

Blerona në shtrat, mbulon gjoksin me…(Foto)

Prezantuesja seksi e Kosovës Blerona Zeqiri ka pak kohë që është bërë bionde.
 
Ajo këtë herë vjen e shtrirë dhe me dorë në gjoks. Duket se ajo ka vendosur ta mbulojë gjoksin derisa pozon para telefonit.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles