8.5 C
Pristina
Thursday, December 8, 2022

Buy now

spot_img

‘Boma ni tel’ të shtunën për Ron’in dhe Dafinën

Dafina Zeqiri dhe Ron Zaiti kanë bashkuar forcat për bashkëpunimin muzikor.

“Boma ni tel” titullohet kënga që po sjell në bashkëpunim të dy artistët.

Projekti muzikor është shumë pranë finalizimit dhe do të lansohet këtë të shtunë në orën 15:00.

“Boma ni tel” është pjesë e EP-it të Ronit që do të lansohet së shpejti./Prishtinapress/

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img