17.6 C
Pristina
Thursday, June 1, 2023

Buy now

spot_img

Britney Spears planifikon ta ftojë Dua Lipën në një bashkëpunim

Britney Spears është duke punuar për ta bërë një album me duete e ku në të është duke paraparë ta fut edhe këngëtaren kosovare, Dua Lipa. Pos Duas ajo konsideron që ta ftojë edhe Ariana Grande dhe Sam Smith 

Britney Spears është duke planifikuar që të bëjë një album të ri ku do të këtë më shumë duete. 

Kjo vjen pas suksesit të saj me “single”-in Hold Me Closer me Sir Elton John. 

Këngëtarja e hitit “Circus” (41) konsideron se mund të bëjë këngë me Dua Lipanm, Ariana Granden dhe Sam Smith – për të cilët, sipas The Sun, do të incizonin një këngë me yllin amerikan pasi që kanë thënë se janë fansa të saj. 

Britney – djemtë e sëcilës pritet të shkojnë për të jetuar në Hawaii me babanë e tyre – nuk kanë lansuar album që prej vitit 2016 kur lansoi “Glory” dhe ajo nuk ka planifikuar që të promovojë muzikë të re vetëm atëherë kur mund t’i kthejë fansat e saj.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img