10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Broja del me reagim: Nuk jam zënë me Silvinjon

Armando Broja ka dalë me një reagim, pasi kishte raportime se nuk i ka raportet mirë me trajnerin e Shqipërisë Silvinjon.

Broja tha se me menaxherin ka raporte të mira dhe potencoi se ai ka bërë punë të madhe duke e kualifikuar Shqipërinë në Kampionatin Evropian që do të mbahet në vitin e ardhshëm në Gjermani.

Sulmuesi i Chelseat theksoi se ai nuk mori ftesë për ndeshjet e nëntorit shkaku i lëndimit dhe se nuk ishte në formë.

Ai shtoi se pret fitore nesër në ndeshjen e fundit në grupe ndaj Ishujve Faroe.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img