1.9 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Bulliqi: Nuk pres presione për demarkacionin, vetëm faktet ma ndryshojnë votën

Pas denoncimit publik të deputetes së LDK’së Vjosa Osmani se qeveria ka larguar emrin e saj dhe të kolegut Shpejtim Bulliqi nga ftesat e pjesmarrjes në inagurimin e rrugës Beau Biden, ka reaguar edhe Bulliqi shprehur se vetëm faktet mund ta ndryshojnë mendimin e tij për demarkacionit.

Ai tha për Gazetën Express se nuk pret presione nga askush në lidhje me këtë çështje për arsyen se mendimi i tij është tërësisht profesional.
“Ata nëse kanë fakte të më bindin së kanë vepruar mirë me argumente unë i pres me dëshirë. Por diçka e tillë nuk ekziston prandaj nuk ka arsye askush të bëjë presione kur faktet janë në anën tonë.” tha Bulliqi.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles