1.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Bunjaki në Angli për Behramin, Xhaken, Shaqirin dhe Tarashajn

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki, ndodhet në Angli.
Gazeta Olle nga burime të saja mëson se ai ndodhet në Londër, ku po zhvillon takime me yjet e Zvicrës, Valon Behrami, Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka e Shano Tarashaj, për t’i bindur që ata të vijnë dhe të luajnë për Kosovën.
Bunjaku do të takohet edhe me Adnan Januzajn, i cili ja gjasa të më mëdha t’i thotë PO Kosovës, pas prishjes së marrëdhënieve me Belgjikën.
Dje gjatë ditës u konfirmuan kthimet e Milot Rashicës. Herolind Shalës dhe Alban Mehës.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,143FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles