30.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Bushati dënon sulmin ndaj Kuvendit të Kosovës

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati ka dënuar sulmin ndaj godinës së Kuvendit të Kosovës një natë më parë.

Kreu i diplomacisë shqiptare kërkon nga autoritetet të gjejnë dhe vënë para drejtësisë autorët.
Godina e Kuvendit të Kosovës, u godit të enjten në mbrëmje me një mjet shpërthyes që la pas dëme materiale, por për fat të mirë jo viktima.Bushati

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,361FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles