10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Buxheti i vitit të ardhshëm diskutohet nga deputetët të enjten

Gjatë ditës së enjte në Kuvendin e Kosovës do të diskutohet për Buxhetin e vitit 2024.

Kështu ka vendosur Kryesia e Kuvendit të Kosovës në mbledhjen e mbajtur të hënën.

Po ashtu, për diskutim dhe votim do të jetë Ligji për Ndarjet Buxhetore për vitin 2024, sipas rekomandimit të Komisionit për Buxhet, Punë dhe Transfere, ku është rekomanduar votimi i Ligjit për buxhetin.

Rendi i ditës:

Shqyrtimi i parë i Projektligjit nr.08/L-260 mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Republikës së Kosovës për vitin 2024.
Vendi: Kuvendi Kosovës

Koha: 10:00

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img