1.9 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Çahet asfalti në Shkup (Foto)

Shiu i rrëmbyeshëm në Shkup ku humbën jetën mbi 21 persona dhe disa të zhdukur ka bërë edhe shumë dëme materiale në shtëpitë e banorëve të Hasanbegut.
Siç shihet në këto fotografi shiu ka arritur të çajë asfaltin./TetovaSot/
 

TEMAT:

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles