32.7 C
Pristina
Saturday, July 31, 2021

Buy now

spot_img

Çfarë e largoi Hajredin Kuçin nga mediat? (Video)

Në emisionin Komiteti, që transmetohet në RTV Dukagjini, zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi, ka folur për distancimin e tij nga mediat dhe prononcimet e rralla të tij.

Në Qeverinë e ish-kryeministrit, Hashim Thaçi, tanimë president, Kuçi ishte njëri nga zyrtaret më aktiv në media.

Edhe pse mban të njëjtin pozitë qeveritare, zv. kryeministri është shumë i distancuar nga publiku. Kuçi në Komiteti tregon arsyet pse ai ka vendosur të pasivizohet me deklarata e prononcime.

Për më shumë, ndiqeni videon e mëposhtme:

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,877FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles