19.3 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Buy now

spot_img
Array

Çfarë i bëri bashkë në Prishtinë këta këngëtarë?…(FOTO)

Gili, Sinan Hoxha, Vjollca Haxhiu dhe Ilir Berani janë bërë bashkë mbrëmjen e kaluar në Prishtinë.

Sipas Magazina.al, artistët në Prishtinë i ka mbledhur Sinan Hoxha, i cili pritet të lansojë baladën e tij këto ditë, tekstin e të cilës e ka shkruar Ilir Berani me muzikë të Virusit.

Por përveç Sinanin, një varg baladash tjera pritet të vinë, Magazina.al ka mësuar se në këtë periudhë këngët e tyre balada do të lansojnë edhe Sinan Vllasaliu, Meda dhe Gili.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles