27.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Çfarë ka ndodhur me Bleonën?

Bleona Qerreti prej disa ditësh ka bërë një ndryshim në profilin e saj në Instagram. Bëhet fjalë për numrin e personave që këngëtarja ndjek, i cili tashmë është 0.

 Nuk dihet nëse ky është një vendim i marrë nga vetë ajo, apo një këshillë e menaxherëve të saj. Kjo mund të jetë një strategji marketingu e këngëtares, të cilën më përpara kanë zgjedhur ta bëjnë dhe yje ndërkombëtare si Beyonce apo Oprah Winfrey.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,360FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles