0.8 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Çfarë ndodhi? Edona James paralajmëron banorët

Edona i ka paralajmëruar banorët e tjerë për disa gjëra që do t’iu bëjë derisa ata të jenë në gjumë.

Ajo u tha atyre se nuk do t’i lë rehat të flejnë për shkak se e ajo po e ka të pamundur të flejë rehat për disa ditë me radhë

Kur të flini ju do të zgjohem unë dhe do t’iu vendos akull secilit”, ka thënë Edona.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img