16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Chelsea dhe Manchester United pas superyllit të Real Madridit

Sipas raportimeve të fundit nga Daily Star kolumbiani i Real Madridit, James Rodriguez është nën vëzhgimin e klubeve angleze Chelsea dhe Manchester United.
Pas lojtarit është edhe Juventus ndërsa klubet angleze po bëjnë gati ofertën për të. James Rodriguez nuk po gjen shumë hapësira nën drejtimin e Zidane këtë sezon dhe një largim i tij nga klubi mbretëror duket shumë i mundshëm.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles