27.7 C
Pristina
Tuesday, July 27, 2021

Buy now

spot_img

Cilat ishin pikat më të forta dhe më të dobëta të Ibrahim Rugovës, sipas Kuçit? (Video)

Në emisionin Komiteti, që transmetohet në RTV Dukagjini, zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi, ka shprehur opinionin e tij lidhur me figurën e ish-Presidentit Ibrahim Rugova.

Kuçi ka treguar se çfarë mendon ai se Presidenti Rugova kishte rol të rëndësishëm tek populli, gjatë viteve të ’90-ta.

Zv. kryeministri ka përmendur disa nga virtytet që ai kishte vlerësuar te Rugova, ndërsa ka treguar se çfarë shihte ai si dobësi të ish-Presidentit.

Për më shumë detaje ndiqeni videon e mëposhtme:

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles