16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

‘Çmendet’ Mourinho, ka gati shumën e 170 milionë eurove për këta dy super lojtarë (FOTO)

Pas investimeve të majme në merkaton e verës, vetëm në fundvit Manchester United po merr futet e kësaj pune të madhe të drejtuar nga Jose Mourinho.

Por ‘Djajtë e Kuq’ nuk do të ndalen me kaq së fundmi kanë shprehur një interesim të madh për të nënshkruar me Antonie Griezmann dhe Saul Ninguez, shkruan “The Sun”, raporton Syri.net

Sipas mediave britanike kjo dyshe e Atletico Madridit do t’i kushtojë Manchester United plot 145 milionë sterlina ose e thënë ndryshe 170 milionë euro.

Këta nuk janë futbollistët e vetëm që kërkon Mourinho, pasi në listën e tij janë edhe tre emra të tjerë të cilët do të zbulohen gjatë ditëve në vijim.

Ditën e djeshme Manchester United mori fitoren e 5-të radhazi dhe në këtë mënyrë është shumë pranë vendit të kartërt që do të thotë pjesëmarrje sezonin e ardhshëm në Champions League.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles