0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

Cricket dhe Ada publikojnë këngën e re “Fajet”

Cricket dhe Ada kanë publikuar ditën e sotme (e enjte) projektin e ri muzikor.

“Fajet” mban titullin kënga e dyshes së njohur, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga Elineli dhe Ada Satka, gjersa kjo e fundit është përkujdesur edhe për vijën melodike.

Foto: Screenshot/YouTube

Remiksi u bë nga Donat Prelvukaj (emri i vërtetë i Cricket) me video nga Sequence.

Të plotë tashmë këngën e gjeni në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Cricket Music.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo këngë besohet se do të pëlqehet nga publiku dhe do të ketë suksesin e merituar.

Cricket tashmë shquhet për hitet e shumta dhe bashkëpunimet me emra të mëdhenj të muzikës shqiptare.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img