-5.4 C
Pristina
Monday, January 24, 2022

Buy now

spot_img

Dafina Zeqiri bëhet për spital (Foto)

Dafina Zeqiri është bërë për ndihmën e mjekëve.
Këngëtarja shqiptare përmes disa fotografive të publikuar në llogarinë personale në Snapchat, ka dëshmuar se është duke marrë ushqim artificial (infuzione).
Nuk dihet se çka e shkaktoi këtë sëmundje të këngëtares, por besohet se koncertet e shumta dhe temperatuarat e larta mund të kenë ndikuar në ligështinë e shëndetit të këngëtares.

Ndryshe, Dafina është duke përgatitur projekte të reja, të cilat do ti publikon gjatë muajve të ardhshëm.
dafi

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,131FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles