0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

Dafina Zeqiri nis pushimet në Tajlandë, shfaqet joshëse në foton në bikini

Artistja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri mbetet ndër emrat më të kërkuara të estradës shqiptare për koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Këngëtarja përmbylli një vit tejet të suksesshëm dhe mjaft të angazhuar, por këto ditë ka zgjedhur që t’i filloj pushimet.

Ajo bashkë me partnerin dhe DJ-në e saj Geek kanë udhëtuar drejt Tajlandës nga ku kanë sjellë imazhe të ndryshme.

Krahas pamjes përrallore të destinacionit turistik, Dafina për fansat në Instagram ka postuar edhe një foto në bikini.

Teksa qëndronte para pasqyrës veshur në bikini me ngjyrë të zezë, këngëtarja dukej teje joshëse dhe në formë të mrekullueshme.

 

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që pak ditë më parë Dafina solli një tjetër projekt të ri muzikor që po pritet mirë nga publiku.

Ajo lansoi bashkëpunimin me Young Zerkën, MC Kresha dhe DJ Geek që është një ‘remix’ i këngës “Nafije”.

 

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

 

Foto: DJ Geek/Instagram

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img