21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Dafina Zeqiri prezanton vjehrrën e huaj (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri si duket ka vendosur që gjërat në jetën e saj t’i marrë pak më seriozisht.

Dihet se ajo e ka pasur një të kaluar shumë të komentuar dhe disa lidhje të dështuara.

Por tani me të dashurin e ri, domenikanin Jose, po kalon momente të këndshme ku edhe po duket e lumtur.

Duffye ka marrë edhe një hap tjetër që dëshmon se lidhja është edhe më serioze, po darkon me vjehrr madje po ndanë imazhe me të në rrjete sociale.

Image

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles