16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Dalin pamjet: Ja çfarë bëri vrasësi pasi e vrau ambasadorin rus në Ankara (Video

Vrasësi 22-vjeçar, i identifikuar nga ministri i Brendshëm i Turqisë si Mevlut Mert Altintas, është xhiruar nga jashtë dritareve të galerisë në Ankara duke lëvizur ne katin e dytë me pistoletën e ne duar duke e mbajtur lart, sikur po gjuan.
Kjo video eshte publikuar nga “RT”, dhe jane momentet e para pasi ai ka vrare ambasadorin rus Andrei Karlov. /ma.m
http://www.dailymotion.com/video/x55wkvw_cfare-beri-pasi-vrau-ambasadorin-autori_news#tab_embed

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles