21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img

“Dashuria” për otomanët dhe “urrejtja” për Skënderbeun, sërish ia “vlon gjakun” Gëzim Kelmendit (Video)

Në emisionin “n’Kosovë Show” në First Channel, ishin të ftuar deputeti Gëzim Kelmendi dhe profesori Zeqirja Idrizi.

Të dy zhvilluan debat të ashpër duke mos u pajtuar me mendimet e njëri -tjetrit në lidhje me Skënderbeun.

Profesori e cilësonte Skënderbeun si hero derisa Kelmendi vazhdon të thotë se Heroi Kombëtar i shqiptarëve nuk ka luftuar për kombin shqiptar po për fenë e krishterë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles