4.7 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

Buy now

spot_img

Daut Haradinaj kujton Jusuf e Bardhosh Gërvallën dhe Kadri Zekën: Janë themeli i lirisë sonë

Ish-komandanti nga Rrafshi i Dukagjinit, Daut Haradinaj ka kujtuar vëllezërit Jusuf e Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zeka në 41-vjetorin e rënies.

Haradinaj ka thënë se vëllezërit Gërvalla dhe Kadri Zeka janë themeli i lirisë së Kosovës.

“Jusuf e Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zeka janë themeli i lirisë sonë. Gjithmonë do i kujtojmë si udhërrëfyes të përpjekjeve tona për liri”, ka shkruar Daut Haradinaj në llogarinë e tij në Facebook./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img