28.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img

David Beckham bën një gjest human (FOTO)

Me miliona në bankë, shtëpi dhe një status të famshëm në të gjithë botën, David Beckham e ka të vështirë për të mbajtur një profil të ulët në publik.

Por ish futbollisti londinez tregon se ka ende kohë për njerëzit e thjeshtë që kanë nevojë, teksa i ofroj ndihmë një gruaje të moshuar që i kishte rënë të fikët në rrugë, transmeton tch.
E moshuara u ndje keq në rrugë, në afërsi të shtëpisë së Beckham në Londrën Perëndimore.

Një zjarrfikëse dhe një ambulancë iu gjendën menjëherë zonjës, teksa Beckham i ka ofruar një shishe ujë. Ai madje parkoi makinën afër trotuarit për të parandaluar kalimin e mjeteve afër zonjës.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles