-1.5 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

De Boer: I lumtur që ndodhem te Interi

Edhe zyrtarisht Frank De Boer është trajneri i ri i Interit.
Trajneri holandez ka zëvendësuar Roberto Mancinin e larguar dhe 46-vjeçari është i lumtur për aventurën e re.
“Përshëndetje, mbështetës të Interit! Jam i lumtur qe jam këtu dhe shpresoj te ju shoh se shpejti!”, ishin fjalët e para të De Boer.

Prezantimi zyrtar i holandezit para mediave pritet të bëhet sot (e martë) në Appiano Gentile.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles