26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Debatohet për raportin mbi koston e shërbimeve të edukimit në fëmijëri

Nën patronazhin  e  kryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli do të mbahet tryeza në temë “Raporti mbi Koston e  Shërbimeve Cilësore të Edukimit në Fëmijërinë e Hershme në Kosovë”.
Në këtë tryezë, e cila mbahet në bashkëpunim me Ministrinë e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë dhe e mbështetur nga UNICEF-i, do të marrin pjesë përfaqësues të ministrive përkatëse, të  Bankës Botërore, si dhe udhëheqës të njësive relevante të administratës së Kuvendit të Kosovës.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles